banner2

Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu! Songül Öden ile birlikte rol alacak

Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu. Aka, Ay Yapım imzalı yeni Show TV dizisi Oğlum'un kadrosuna katıldı. Dizinin oyuncu kadrosunda birçok yıldız oyuncu yer alıyor.

Sinema / Dizi 20.12.2021, 15:45 20.12.2021, 16:05
Abone ol
Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu! Songül Öden ile birlikte rol alacak

Ay Yapım'ın Show TV için hayata geçirdiği Oğlum dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Bu hafta sete çıkması beklenen dizinin oyuncu kadrosu da şekilleniyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; son olarak Cam Tavanlar dizisinin başrolünde yer alan Kubilay Aka, Oğlum dizisinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncu, Songül Öden'in canlandırdığı Zeynep karakterinin kardeşini oynayacak.

Ahmet Katıksız'ın proje tasarımını yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturacak. Oğlum'un oyuncu kadrosunda Canan Ergüder, Serhat Teoman, Timur Acar, Songül Öden, Nihal Yalçın gibi isimler yer alıyor. Dizi, Cem ve Kaan isimli iki çocuğun başına gelen olayın ardından ortaya çıkan sırları konu alacak.

Oğlum'da Timur Acar Kaan'ın maddi sıkıntılarla baş etmeye çalışan babası İlyas'ı, Nihal Yalçın ise annesini canlandıracak. Canan Ergüder Demet isimli pedagog'a hayat verecek. Serhat Teoman sivil polis Sedat'ı, Songül Öden ise Cem'in annesi Zeynep'i oynayacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!