banner2

Kolpaçino 4 ne zaman çıkacak? Kolpaçino 4 oyuncu kadrosunda kimler var? İbrahim Tatlıses Kolpaçino 4'te mi?

Şafak Sezer'in başrolde olduğu Türk sinemasının sevilen komedi serisi olan Kolpaçino'nun 4. filminin kadrosunda yer alacak oyuncular ve Kolpaçino 4'ün ne zaman çıkacağı soruları son zamanlarda sıkça araştırılan sorular arasında yer alıyor. Peki Kolpaçino 4 ne zaman çıkacak? Kolpaçino 4 oyuncu kadrosunda kimler var? İbrahim Tatlıses Kolpaçino 4'te mi?

Sinema / Dizi 17.09.2023, 13:37 17.09.2023, 13:37
Abone ol
Kolpaçino 4 ne zaman çıkacak? Kolpaçino 4 oyuncu kadrosunda kimler var? İbrahim Tatlıses Kolpaçino 4'te mi?

Kolpaçino 4 oyuncu kadrosu hakkında merak edilen sorular ve yapılan araştırmalar, Şafak Sezer'in başrolünde olduğu ve Özgür karakterini canlandırdığı bu komedi serisinin dördüncü filminin çekimlerinin devam ettiğini gösteriyor. Yapımcılığını Polat Yağcı'nın üstlendiği "Kolpaçino 4," Özgür karakterinin eski dostlarıyla hesaplaşmasını konu alacak. Peki Kolpaçino 4 ne zaman çıkacak? Kolpaçino 4 oyuncu kadrosunda kimler var? İbrahim Tatlıses Kolpaçino 4'te mi?

KOLPAÇİNO 4 OYUNCU KADROSUNDE KİMLER VAR?

Son filmde, İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu ve Serdar Ortaç gibi tanınmış isimler yer aldı. Bu ünlü isimler, filmde kendilerini canlandırarak şarkıları ve şovlarıyla sanat dünyasına damgalarını vurdular.

KOLPAÇİNO 4 NE ZAMAN ÇIKACAK?

İlk üç filmde yer alan Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş ve Serkan Şengül'ün de oyuncu kadrosunda olduğu "Kolpaçino 4," Kasım ayında sinemalarda izleyiciyle buluşması planlanıyor.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!