Yandex Metrica

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman Sıla Türkoğlu'na övgüler yağdırdı: Beni ne ağlattın

Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman Sıla Türkoğlu'na övgüler yağdırdı: Beni ne ağlattın

Show TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti, geçtiğimiz cuma günü yeni sezonuyla izleyici karşısına çıktı. 'Alev' karakterine hayat veren Müjde Uzman, sette dizinin 'Doğa'sı Sıla Türkoğlu'nun performansı karşısında çok duygulandı. Rol arkadaşına iltifatlar yağdıran oyuncu,  "Bu da böyle hüngür şakır ama sihirli bir 'an'ımızın hatırasıdır... Yetenekli rol arkadaşımı tekrar tebrik eder, anısını buraya bırakırım. Ama ne ağlattın beni be kısçe!" dedi

Sinema / Dizi

21.03.2024, 00:27

Son zamanların en popüler dizilerinden biri olan ve başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın paylaştığı 'Kızılcık Şerbeti', cuma günü yeni sezonun ilk bölümüyle ilgiyle izlendi.

Dizi; ABC1 20+’da 7.17 izlenme oranı 20.11 izlenme payı, AB’de 6.80 izlenme oranı ile 22.06 izlenme payı, Total grubunda 5.06 izlenme oranı 14.85 izlenme payı alarak büyük beğeni topladı.

Sosyal medyada gündem olan dizi, #KızılcıkŞerbeti ile 12 saat 15 dakika, Kıvılcım ile 11 saat 15 dakika, Nursema etiketi ile 5 saat Twitter’ın TT listesine yerleşti.

SETTEN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Dizinin Alev'i Müjde Uzman ve Doğa'sı Sıla Türkoğlu'ndan yeni fotoğraflar geldi. 

Duygusal anlar yaşayan Uzman ile Türkoğlu, sette objektif karşısına geçti. Rol arkadaşıyla birlikte poz veren Müjde Uzman, Sıla Türkoğlu'na övgüler yağdırdı.

Uzman, yaptığı paylaşıma; "Bu da böyle hüngür şakır ama sihirli bir 'an'ımızın hatırasıdır... Yetenekli rol arkadaşımı tekrar tebrik eder, anısını buraya bırakırım. Ama ne ağlattın beni be kısçe!" notunu düştü.

Oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading