banner2

Kızılcık Şerbeti'nin günü mü değişiyor? Kızılcık Şerbeti hangi güne alınacak? Yalı Çapkını'nın gerisinde kalmıştı

Başrollerinde Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi cuma akşamları ekrana geliyor. Konusuyla dikkat çeken dizinin yayın gününün değişeceği öne sürüldü. Peki Kızılcık Şerbeti'nin günü mü değişiyor? İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 02.12.2022, 22:45 02.12.2022, 22:46
Abone ol
Kızılcık Şerbeti'nin günü mü değişiyor? Kızılcık Şerbeti hangi güne alınacak? Yalı Çapkını'nın gerisinde kalmıştı

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu ve Müjde Uzman gibi isimleri bir araya getiren Kızılcık Şerbeti dizisi, ilk bölümüyle 28 Ekim tarihinde izleyici karşısına çıktı. 

Zıt görüşteki iki ailenin bir araya gelmesiyle yaşanan olayları konu alan dizi cuma akşamları ekrana geliyor. Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç'ın oturduğu dizinin senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor. 

REYTİNGLERDE GERİDE KALDI

Ancak dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesine rağmen reytinglerde beklentinin altında kalıyor. Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını ile yarışan Kızılcık Şerbeti, geride kalıyor. Dizi, geçtiğimiz hafta reytinglerde Total'de 9. sırada, AB'de 7. sırada, ABC grubunda ise 9. sırada yer aldı. 

Birçok seyirci Kızılcık Şerbeti'nin gününün değiştirilmesi gerektiğini savunuyor. Bu durumun reytinglerde büyük yükseliş sağlayacağını belirtiyor. Baba dizisinin finalinden sonra Kızılcık Şerbeti'nin salı gününe alınacağı konuşuluyor.

Ancak kanaldan ve yapım ekibimden henüz konuyla ilgili açıklama gelmedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!