banner2

Kızılcık Şerbeti dizisine bomba transfer! Ortalık iyice kızışacak! Ünlü isim kadroya dahil oldu

Show TV'de izleyicilerin beğenisine sunulan Kızılcık Şerbeti'nin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Karakterin gelişiyle birlikte dizide tansiyon iyice yükselecek.

Sinema / Dizi 09.11.2022, 01:45 09.11.2022, 02:02
Abone ol
Kızılcık Şerbeti dizisine bomba transfer! Ortalık iyice kızışacak! Ünlü isim kadroya dahil oldu

Show TV'nin yeni sezon için hayata geçirdiği Kızılcık Şerbeti dizisi geçtiğimiz haftalarda izleyicilerin beğenisine sunuldu. Cuma akşamları ekrana gelen dizi her hafta seyircisini artırarak ekran macerasında devam ediyor. Bazı sahneleriyle sosyal medyada çok konuşulan dizide gerilimi yükseltecek bir oyuncu daha geliyor.

ESKİ EŞ OLARAK DİZİYE DAHİL OLUYOR

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Kızılcık Şerbeti'nin kadrosuna Soydan Soydaş dahil oldu. Başarılı oyuncu, Evrim Alasya'nın canlandırdığı Kıvılcım'ın eski kocasına hayat verecek. 

Yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç'ın oturduğu dizinin senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman, Settar Tanrıöğen, Özlem Çakar, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Feyza Civelek, Aliye Uzunatağan, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Oral Özer, Serkan Tınmaz, Rahimcan Kapkap, Tuana Gizem Uzunlar gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!