banner2

Kızılcık Şerbeti dizisinde skandal sahne! Başörtüsü kısmı izleyiciyi ayağa kaldırdı! RTÜK'e şikayet üstüne şikayet yağdı

Show TV'nin fenomen dizilerinden biri haline gelen Kızılcık Şerbeti, sahneleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken skandalların ardı arkası gelmiyor. Dizinin bir bölümünde, başörtülü Nursemayı'yı hizmetçi sanan Umut'un annesi tepkileri üzerine çekti.

Sinema / Dizi 29.01.2023, 11:59
Abone ol
Kızılcık Şerbeti dizisinde skandal sahne! Başörtüsü kısmı izleyiciyi ayağa kaldırdı! RTÜK'e şikayet üstüne şikayet yağdı

Show TV'de yayınlandığı günden bu yana birbiri ardına skandal sahnelerle gündeme gelen Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümü tepkileri üzerine çekti. 

Başörtüsüne yönelik birçok sahne yayınlanan dizinin son bölümünde de bu hassasiyet gündeme geldi ve ırkçı söylemlerde bulunanlara karşı bir tepki niteliğindeydi. 

Müstakbel kayınvalidesinin “Temizliğe mutfaktan başlayabilirsin” sözleri karşısında ağzı açık kalan Nursema, “Benim gündelikçiye benzer bir halim mi var” diye sordu. Ancak aldığı cevap genç kızı üzdü. 

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Söz konusu sahneyi izleyen Kızılcık Şerbeti izleyicileri tepkisini sosyal medyadan dile getirdi ve RTÜK'e toplu şikayet çağrısında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!