banner2

Kızılcık Şerbeti dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Kızılcık Şerbeti hangi gün, saat kaçta?

Show TV'nin yeni dizisi Kızılcık Şerbeti 28 Ekim itibarıyla izleyici karşısına çıktı. Yayınlanan fragmanın gündem olmasıyla birlikte dizi hakkında detaylar merak konusu oldu. Peki Kızılcık Şerbeti dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Kızılcık Şerbeti ne zaman başlıyor?

Sinema / Dizi 28.10.2022, 20:16 28.10.2022, 23:34
Abone ol
Kızılcık Şerbeti dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Kızılcık Şerbeti hangi gün, saat kaçta?

Yeni sezonda birbirinden iddialı diziler bir bir başlamaya devam ediyor. Bu dizilerden biri de Sıla Türkoğlu'nun ekrana döneceği Kızılcık Şerbeti dizisi odu. Diziden yayınlanan fragman olay yaratmıştı. Kızılcık Şerbeti, 28 Ekim'de yayın hayatına başladı. Dizi hakkında detaylar da merak konusu oldu. Peki Kızılcık Şerbeti dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Kızılcık Şerbeti ne zaman başlıyor? İşte ayrıntılar...

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİ KONUSU

Kızılcık Şerbeti, iki farklı dünya görüşü olan ailelerin çocuklarının mutluluğu için bir araya gelmesini anlatıyor. Dizi, sosyal açıdan bir araya geldiklerinde ailelerin karşılaştıkları zorlukları ve ilişkilerin gelişimini işleyecek.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCULARI

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Feyza Civelek, Emrah Altıntop, Ceren Yalazoğlu, Özlem Çakar, Oral Özer, Selin Türkmen, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar gibi isimler yer alıyor.

KIZILCIK ŞERBETİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA?

Kızılcık Şerbeti, her cuma saat 20.00'de Show TV'de ekrana geliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!