banner2

Kızılcık Şerbeti dizisi gerçek hikaye mi? Kızılcık Şerbeti uyarlama mı?

Başrollerinde Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi seyirci karşısına çıktı. Dizinin gerçek hikaye mi uyarlama mı olduğu merak konusu oldu. Peki Kızılcık Şerbeti gerçek mi, uyarlama mı? İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 28.10.2022, 23:44 29.10.2022, 00:55
Abone ol
Kızılcık Şerbeti dizisi gerçek hikaye mi? Kızılcık Şerbeti uyarlama mı?

Show TV'nin yeni sezon için hazırladığı iddialı dizisi Kızılcık Şerbeti, 28 Ekim 2022 itibarıyla yayın hayatına başladı. Başrollerini Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün üstlendiği Kızılcık Şerbeti'nin gerçek hikaye olup olmadığı araştırılıyor. Peki Kızılcık Şerbeti dizisi gerçek hikaye mi? Kızılcık Şerbeti uyarlama mı? İşte detaylar...

KIZILCIK ŞERBETİ GERÇEK HİKAYE Mİ?

Dizinin konusu şöyle: İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Kıvılcım, diş hekimliği okuyan büyük kızının üniversitedeki ilk yılında erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük hayal kırıklığı yaşar.

Ancak Kıvılcım, hayatının asıl şokunu kızının kocasının ailesiyle tanıştığında yaşar. Doğa'nın kocası Fatih'in ailesi muhafazakar bir ailedir. Dizi, doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesini konu alıyor.

Kızılcık Şerbeti'nin gerçek bir hikayeden uyarlandığı öğrenildi. Senaryoyu Yasak Elma'nın da senaristi olan Melis Civelek kaleme alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!