banner2

Kızılcık Şerbeti 16. bölüm fragmanı çıktı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılınç, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen gibi isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi cuma akşamları beğeniyle izlenilmeye devam ediyor. Dizinin merakla beklenen 15. bölümü ile bugün Show TV'de ekranlarında oldu. Dizinin bitiminin ardından 16. bölüm fragmanı çıktı mı dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyor.

Sinema / Dizi 04.02.2023, 02:05 04.02.2023, 02:25
Abone ol
Kızılcık Şerbeti 16. bölüm fragmanı çıktı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak?

Show TV'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 15. bölümü ekranlara geldi. Yeni bölümü yayınlanan dizinin 16. bölüm fragmanı çıktı mı merak ediliyor. Peki, Kızılcık Şerbeti 16. bölüm fragmanı çıktı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak?

Kızılcık Şerbeti her Cuma saat 20:00 'da Show TV'de izleyicisiyle buluşuyor.

Kızılcık Şerbeti 15. bölümünün ardından 16. bölüm fragmanı henüz çıkmadı. Fragman yayınlandığında siz okuyucularımızla paylaşacağız. 

Kızılcık Şerbeti'nin 14. Bölümünde; Ömer'in büyük sırrını öğrenen Kıvılcım çok şaşırır, Ömer için üzülmüştür ancak yine de kağıt üstünde de olsa evli bir adamla birlikte olamayacağını söyler. Nilay ve Mustafa'nın, Kıvılcım'ların evinde kalacağı haberi Ünal ailesinde büyük üzüntü ve şaşkınlık yaratır. Pembe'nin bu işi çözmek için yaptığı girişimler olumlu sonuç vermeyince Abdullah devreye girecektir.

Doğa ve Fatih'in arasındaki gerginlik devam etmektedir. Fatih bir türlü karısını eve dönmeye ikna edemez ancak Doğa'nın bir emrivakiyle şirkette arkadaşlarıyla çalışmak zorunda kalması ikiliyi bir araya getirecek, soğuk rüzgarlar yavaş yavaş azalacaktır. Nursema ve Umut ilişkisi rayına oturmuştur. Umut'un hastalanması ve Nursema'nın ona bakması nedeniyle daha da yakın bir hale dönüşecektir. Kayhan tarafından terk edilen Ecem, intikam almak amacıyla Pembe'ye gidip gerçek halini gösterecek, Pembe bu oyuna dahil olduğunu düşündüğü Kıvılcım ve Doğa'dan hesap soracaktır. Leman'ın yanlış bir anlaşılma sonucu Alev ile Ömer arasında bir ilişki olduğuna inanması ve bunu hemen Pembe ve Abdullah'la paylaşması tüm dengeleri bir kez daha değiştirecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!