Yandex Metrica

Sitede Ara

Kıvanç Tatlıtuğ'dan sürpriz bir film projesi geliyor

Kıvanç Tatlıtuğ'dan sürpriz bir film projesi geliyor

Kıvanç Tatlıtuğ, Özcan Alper'in yöneteceği 'Aşıklar Bayramı' isimli sinema filminde rol alacak. Tatlıtuğ, avukat Yusuf karakterine hayat verecek.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 17:51

Bugüne kadar Gümüş, Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Kelebeğin Rüyası, Organize İşler Sazan Sarmalı gibi başarılı yapımlarda rol alan Kıvanç Tatlıtuğ'dan art arda yeni proje haberleri geliyor. Oyuncunun geçtiğimiz günlerde Netflix Belçika orijinal yapımı Into the Night 2. sezon kadrosuna katıldığı duyurulmuştu. Tatlıtuğ'dan yeni bir sinema filmi müjdesi geldi.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Nar Fillm bünyesinde hayata geçirilecek olan yeni sinema filmi Aşıklar Bayramı'nın hazırlıkları devam ediyor. Özcan Alper'in yöneteceği filmde Kıvanç Tatlıtuğ avukat Yusuf karakterine hayat verecek. Film, Kemal Varol'un aynı adlı romanından uyarlanıyor. Aşıklar Bayramı'nın senaryosunu Varol ile birlikte Özcan Alper kaleme alıyor. Hikaye, bir baba ile oğulun duygusal hesaplaşmasını anlatıyor.

Tatlıtuğ avukat Yusuf karakterine hayat verirken, Settar Tanrıöğen ise Yusuf'un bağlama ustası olan babası Heves Ali'yi canlandıracak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading