Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse ile olay yaratacak! Başrol için Aşk-ı Memnu'nun yıldızına teklif gitti, efsane ikili geri dönüyor

Kıvanç Tatlıtuğ, Star TV'de ekrana gelecek olan Kral Kaybederse uyarlamasıyla geri dönüyor. Başrol için Aşk-ı Memnu'da oyuncunun partneri olan Beren Saat'e teklif götürüldüğü öğrenildi.

Sinema / Dizi 01.08.2022, 23:32 01.08.2022, 23:56
Abone ol
Kıvanç Tatlıtuğ Kral Kaybederse ile olay yaratacak! Başrol için Aşk-ı Memnu'nun yıldızına teklif gitti, efsane ikili geri dönüyor

Şimdiye kadar birçok ses getiren diziye imza atan OGM Pictures, Star TV için 4 dizi daha hazırlıyor. Bunlardan biri de Gülseren Budayıcıoğlu'nun eseri Kral Kaybederse uyarlaması olacak. 

Projenin başrolünün Kıvanç Tatlıtuğ olacağı önceden duyurulmuştu. Tatlıtuğ'un partnerinin ise kim olacağı uzun süredir merak ediliyordu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Tatlıtuğ'un partneri olması için Beren Saat'e teklif götürüldü. Ancak ikili Netflix için çekilen aşk filmi için sete çıktı.

Filmin çekimleri bittikten sonra hazırlıkların hızlanacağı öğrenildi. Kral Kaybederse'nin yönetmen koltuğunda Masumlar Apartmanı'nın yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı oturacak. TRT1'in ses getiren dizisi Masumlar Apartmanı'nın senaryo ekibi, Kral Kaybederse'ye de imza atacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!