banner2

Kirli Sepeti dizisindeki Dilan Polat göndermesi olay oldu! Kocasıyla koğuş arkadaşı olur

Oyuncu kadrosunda; Ayça Bingöl, Ceren Moray, Halil İbrahim Ceyhan ve Cansu Tosun gibi isimlerin yer aldığı Kirli Sepeti dizisi Pazar akşamları sevilerek izleniyor. Fox TV'de yayınlanan dizinin son bölümünde, 'Dilan Polat' göndermesi damga vurdu. Kirli Sepeti'ndeki o sahne, sosyal medyada gündem oldu.

Sinema / Dizi 20.11.2023, 17:10 20.11.2023, 17:52
Abone ol
Kirli Sepeti dizisindeki Dilan Polat göndermesi olay oldu! Kocasıyla koğuş arkadaşı olur

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat, aylardır gündemde. Lüks yaşantıları ve pahalı harcamalarıyla çok konuşulan çift, kara para aklamak ve vergi kaçırmak suçlamalarıyla 5 Kasım günü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Her gün yeni detayların ortaya çıktığı olayla ilgili, Polat'lar hakkında soruşturma devam ediyor. Cezaevinde olan çiftin durumu tüm Türkiye'yi şoke ederken, söz konusu olay televizyon ekranlarına da taşındı. 

"KOCASIYLA KOĞUŞ ARKADAŞI OLUR"

Fox TV'de Pazar akşamları yayınlanan Kirli Sepeti'nde, Nergis karakterinin Aylin'le konuştuğu sahnede Dilan Polat'a yapılan gönderme sosyal medyada gündem oldu. 

Gözde Seda Altuner'in canlandırdığı Nergis'in eski kocası hakkında, 'Artık o enerciii diye bağıran kadının kocasıyla koğuş arkadaşı olur.' ifadelerini kullanması herkesi şoke etti.

Sosyal medyada paylaşılan o sahneye, 'Çok iyi gönderme', 'Tam yerinde olmuş', 'Çok iyi ya' gibi yorumlar yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!