banner2

Kiracı dizisi konusu ne? Kiracı dizisi oyuncuları kimler?

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Kiracı hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki, Kiracı dizisi konusu ne? Kiracı dizisi oyuncuları kimler? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Sinema / Dizi 20.03.2022, 13:41 20.03.2022, 13:49
Abone ol
Kiracı dizisi konusu ne? Kiracı dizisi oyuncuları kimler?

MF Yapım imzalı Kiracı dizisi FOX TV ekranlarında izleyici karşısına geçmek için gün sayıyor. Şimdilerde sosyal medyanın gündeminde olan dizi hakkında, "Kiracı dizisi konusu ne? Kiracı dizisi oyuncuları kimler?" sorularının yanıtları aranıyor. İşte detaylar...

KİRACI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yeni başlayacak olan Kiracı dizisinin cast çalışmaları hala devam ediyor. Hande Erçel'in kadroda olması sevenleri tarafından bekleniyor çünkü Erçel MF yapım ile sürekli olarak çalışıyor. Şu an kesin olan tek isim Dilan Çiçek Deniz. İsimler belli oldukça bu haberimizi güncelleyeceğiz.

KİRACI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Senaryosunu Nermin Yıldırım’ın kaleme alacağı Kiracı dizisinde bir apartmanda yaşayan ve her birinin farklı hikayesi olan insanların hayatları anlatılacaktır. Dizi hakkında çalışmalar halen devam etmekte olduğu için detaylı bilgiler mevcut değildir.

KİRACI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizi hakkında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Henüz cast ekibinin belirlenmediği dizinin yayın tarihi de kesin değil.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!