banner2

Killers of the Flower Moon setinden yeni görseller!

Martin Scorsese'nin yeni filmi Killers of the Flower Moon setinden yeni set fotoğrafları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Leonardo Di Caprio ve Robert De Niro yer alıyor.

Sinema / Dizi 20.07.2021, 15:47 20.07.2021, 16:38
Abone ol
Killers of the Flower Moon setinden yeni görseller!

Usta yönetmen Martin Scorsese'nin gerçek bir olaydan ilham alan Killers of the Flower Moon'un çekimleri Oklahoma'da devam ediyor. Setten paylaşılan yeni fotoğraflar. Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro'ya yeni bir bakış sunuyor.

David Grann'ın aynı adlı çok satan kitabından uyarlanan film, 1920'lerin Oklahoma'sında geçiyor ve 'Terör Saltanatı' olarak bilinen dönemde petrol zengini Osage yerlilerinin seri şekilde öldürülmesini konu alıyor.

DiCaprio, Robert De Niro tarafından canlandırılan güçlü bir çiftlik sahibi William Hale'in yeğeni Ernest Burkhart'ı oynarken, Lily Gladstone ise eşi Mollie Burkhart'ı canlandıracak. Jesse Plemons, cinayetleri araştırmaktan sorumlu FBI ajanı Tom White'ı oynuyor.

KİLLERS OF THE FLOWER MOON KONUSU 

Killers of the Flower Moon, petrol zengini Osage yerlilerinin seri ve acımasız şekilde öldürülmesini anlatıyor. O dönem, Osage'lerin cinayetini araştıran birçok araştırmacı da öldürülmektedir. FBI Başkanı J. Edgar Hoover, davayı ele alır ve cinayetlerin çözülmesi için bir dedektif gönderir. Dedektif Tom White, gizli bir ekip kurarak bölgeye sızar ve soruşturma derinleştikçe ABD tarihinin en ölümcül komplolarından biri ortaya çıkmaya başlar.

KİLLERS OF THE FLOWER MOON VİZYON TARİHİ

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film için net bir gösterim tarihi açıklanmadı ancak 2022 yılında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!