Kendinden Kaçak filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Youtube videolarıyla tanınan Fatih Yasin, Bilal Hancı ve Atakan Özyurt'un çektiği 'Kendinden Kaçak' filmi bugün gösterime giriyor. Kendinden Kaçak filmi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? sorularının yanıtı araştırılıyor. İşte Kendinden Kaçak filmi konusu ve oyuncuları...

Sinema / Dizi 08.04.2022, 15:06 08.04.2022, 15:20
Abone ol
Kendinden Kaçak filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı'nın 'Kafalar' ekibi 'Kendinden Kaçak' filmini hayata geçirdi. Dün akşam galası gerçekleştirilen film bugün gösterime giriyor. Filmle ilgili detaylar vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki Kendinden kaçak filmi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte detaylar...

KENDİNDEN KAÇAK KONUSU

2018 yılında 'Kafalar Karışık' isimli sinema filmiyle sinema dünyasına adım atan Kafalar ekibi, bu kez 'Kendinden Kaçak' filmine imza attı. Harun Türk'ün yapımcılığını üstlendiği, Levent Türkan'ın ise yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Cüneyt İnay kaleme aldı. Ankara ve İstanbul'da çekilen film, üzerine atılan bir suç nedeniyle hapse giren bir grup arkadaşın masumiyetini kanıtlamaya çalışmasını anlatıyor.

Bilgisayar bağımlısı olan Atakan, Fatih ve Bilal, oyun oynadıkları sırada eve giren çıkanları bile fark etmemektedir. 3 genç, evlerine yakın bir yerde gerçekleşen hırsızlık olayı nedeniyle suçun üstlerine kalmasıyla şaşkına uğrarlar.

KENDİNDEN KAÇAK OYUNCULARI

Filmde Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Bilal Hancı'nın yanı sıra Suat Sungur, Uğur Topraksatır, Mert Kaya, Güner Özkul, Hakan Bilgin, Eslem Akar, Şinasi Yurtsever, Levent Taşçı, Turgut Özdemir, Vural Ceylan, Alparslan Özmol gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!