Kardeşlerim bugün var mı yok mu 14 Mayıs? Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? Kardeşlerim 52. bölüm özet

Kardeşlerim dizisi Cumartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. İlgiyle izlenen dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Kardeşlerim'in yeni bölümünde neler olacağı araştırılıyor. Peki Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? Kardeşlerim 52. bölümde neler oluyor?

Sinema / Dizi 14.05.2022, 10:19 14.05.2022, 12:59
Abone ol
Kardeşlerim bugün var mı yok mu 14 Mayıs? Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? Kardeşlerim 52. bölüm özet

NGM Medya imzalı Kardeşlerim dizisi cumartesi akşamları evlere konuk oluyor. Serkan Birinci'nin yönettiği dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Başrollerini Cüneyt Mete, Su Burcu Yazgı Coşkun, Celil Nalçakan, Onur Seyit Yaran gibi isimlerin rol aldığı dizi bu hafta 52. bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Kardeşlerim bugün var mı yok mu 14 Mayıs? Kardeşlerim 52. bölümde neler olacak? Kardeşlerim dizisi 52. bölüm özet...

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ömer ve Asiye, Harika'nın kümeste kalmaya başlamasıyla zor anlar yaşar. Akif, çaresiz bir şekilde Suzan'ı cezaevinden nasıl kurtaracağını ve borçlarını nasıl ödeyeceğini düşünmektedir. Şengül ile araları iyice bozulan Orhan ve Gönül cephesinde yeni gelişmeler yaşanır. Gece vakti kümese gelen beklenmedik ziyaretçi ise herkesi şaşırtır. Eren kardeşlerini etkileyecek bir karar alırken, herkes için büyük bir sürpriz olacaktır.

Kardeşlerim 52. bölüm, 14 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00'de ATV'de olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!