banner2

Kanunsuz Topraklar neden final yaptı? Gerçek sebep ortaya çıktı

Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrollerini üstlendiği Kanunsuz Topraklar bu hafta final bölümüyle ekrana geldi. Dizi için alınan final kararının nedeni ortaya çıktı.

Sinema / Dizi 11.02.2022, 09:46 11.02.2022, 10:00
Abone ol
Kanunsuz Topraklar neden final yaptı? Gerçek sebep ortaya çıktı

Fox TV'nin bu sezon izleyicilerin beğenisine sunduğu Kanunsuz Topraklar dizisi, ilk bölümüyle 29 Eylül'de izleyici karşısına çıkmıştı. Bir dönem dizisi olan ve yüksek bütçesiyle dikkat çeken dizinin iddialı olması bekleniyordu. Ancak dizi ilk bölümde ortalama reytingler almıştı. Reytinglerde ortalamanın üzerine çıkamamasının ardından kanal, Kanunsuz Topraklar için final kararı almıştı.

Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolünde yer aldığı dizi için final kararı alınması dizinin hayranlarını hayli üzmüştü. Hikayesi, prodüksiyonu ve güçlü oyuncu kadrosuyla sevilen dizinin neden final yaptığı merak ediliyordu.

MALİYETLERİ KARŞILAYAMADI

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; oldukça yüksek bütçe ile çekilen Kanunsuz Topraklar zarar etme noktasına geldi. Ortalama reytinglerde kalan ve tüm çabalara rağmen reytinglerini yükseltemeyen dizi, artan maliyetleri karşılayamadı. Dizi, beklenen reklam getirisini de getirmedi.

Yönetmen değişikliği, yeni karakterlerin diziye dahil olması gibi çalışmaların da işe yaramamasıyla final kaçınılmaz oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!