banner2

Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri başladı

Öykü Karayel ve Akın Akınözü'nün başrolünü üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri başladı. Dizi Star TV'de yayınlanacak.

Sinema / Dizi 15.10.2021, 13:05 15.10.2021, 14:30
Abone ol
Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri başladı

Son olarak ATV'de yayınlanan Hercai'de rol alan Akın Akınözü, yeni bir dizi ile ekrana dönmeye hazırlanıyor. Başrollerini Akınözü ve Öykü Karayel'in paylaştığı Kaderimin Oyunu dizisi İstanbul'da çekimlere başladı. Dizi setinden ilk fotoğraf geldi. Star TV'de yayınlanacak olan diziden gelen ilk kare sosyal medyada büyük ilgi gördü.

KADERİMİN OYUNU KONUSU NE?

Emre Kabakuşak'ın yönettiği, Gül Abus Semerci'nin senaryosunu yazdığı Kaderimin oyunu 30'lu yaşlarda güçlü bir kadın olan Asiye'yi konu alıyor.

2 çocuk annesi güzel bir kadın olan Asiye, üvey annesiyle büyümüştür. Asiye, zorlu bir çocukluk yaşamasının ardından 17 yaşında evden kaçarak Cemal'le evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimli iki çocuğu dünyaya gelir. Ancak yaşanan geçim sıkıntısı evliliğe gölge düşürür. İçine kapanan Cemal, girdiği bunalımın ardından evi terkeder. Zengin bir ailenin kızı olan Helin Cemal'e aşık olur ve onun aklını çeler. Cemal de ailesini geride bırakarak Helin'le birlikte rahat bir yaşamı seçer. İki çocuğuna bakmak için mücadele eden Asiye'nin hayatı, Mahir ile karşılaşmasıyla birlikte tamamen değişir.

KADERİMİN OYUNU OYUNCULARI

Kaderimin oyunu dizisinde başrollerde Öykü Çelik, Akın Akınözü ve Sarp Apak yer alıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerle ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

Dizi yakında Star TV'de izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!