Kaderimin Oyunu bugün var mı yok mu? Kaderimin Oyunu yeni bölüm ne zaman?

Star Tv'de ekrana gelen Kaderimin Oyunu'nun yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. İzleyiciler Kaderimin Oyunu bugün var mı yok mu? sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Kaderimin oyunu bugün var mı? Kaderimin Oyunu yeni bölüm ne zaman? İşte bilgiler...

Sinema / Dizi 13.05.2022, 10:05 13.05.2022, 12:16
Abone ol
Kaderimin Oyunu bugün var mı yok mu? Kaderimin Oyunu yeni bölüm ne zaman?

NGM Medya imzalı Kaderimin Oyunu ilk bölümüyle 3 Aralık'ta ekrana gelmeye başladı. Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak'ın yer aldığı dizi, hikayesiyle büyük beğeni topladı. İzleyiciler Kaderimin Oyunu bugün var mı? Kaderimin Oyunu yeni bölümü hangi gün, saat kaçta? sorularını araştırıyor. Peki Kaderimin Oyunu bugün var mı? Kaderimin Oyunu yeni bölüm ne zaman? İşte diziyle ilgili tüm merak edilenler...

KADERİMİN OYUNU BUGÜN VAR MI?

Kaderimin Oyunu geçtiğimiz hafta 20. bölümüyle ekrana geldi.  Dizinin 21. bölümü bugün izleyici ile buluşacak. 

KADERİMİN OYUNU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kaderimin Oyunu 20. bölüm özeti şöyle: Helin kendisinden saklanan sırrı sonunda öğrenir. Cemal'i Asiye'den vazgeçirmek için tehlikeli oyunlara girer ve sonuçlarını umursamaz. Cemal, çocuklarıyla kurduğu hayaller ve engeller arasında mücadeleye devam ederken, Asiye'nin güvenini yeniden kazanmaya çalışır. Mahir, doğum gününde Asiye'yi mutlu etmek için plan yapar ancak Asiye'yi çok büyük bir sürpriz beklemektedir.

KADERİMİN OYUNU YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kaderimin Oyunu 21. bölüm özeti: Cemal, Asiye'nin aşk cinayeti işlediğine inanmaktadır. Bu durum ikisini de dönülmez yollara sürükler. Mahir'in Asiye'ye yaptığı teklif, Cemal için yeni bir mücadele başlatır. Bir yandan yaşadığı zorluklarla savaşan Cemal, diğer yandan kuracağı hayat için büyük bir adım atar. Yaşananlara daha fazla dayanamayan Helin, Asiye'nin sonunu getirmek için harekete geçer. Ancak gelen bir haberle her şey alt üst olur.

Dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları yayınlanıyor. Kaderimin Oyunu 21. bölüm 13 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Star TV'de yayınlanacak. 

Kaderimin Oyunu 21. bölüm fragmanı;

KADERİMİN OYUNU KONUSU

Eşi Cemal'in terketmesinin ardından iki çocuğuyla mücadele eden, onlara hem anne hem baba olan Asiye'nin hayatı, Asiye'nin başına gelenler sonucunda tepetaklak olur. Kızını korumak isteyen Asiye'nin yolu, hiç tanımadığı Mahir ile kesişir. Mahir ile tanışması sonucu Asiye'nin hayatı tamamen değişir. Demirhan Konağı'na giren Asiye için yeni bir mücadele başlar.

KADERİMİN OYUNU OYUNCU KADROSU

Dizinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak, Esra Dermancıoğlu, Meriç Aral, Müfit Kayacan, Kaan Çakır, Ülkü Duru, Yeşim Gül, Iraz Akçam, Onur Bilge ve Ayça Koptur gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!