Kaderimin Oyunu 16. bölümden 2. fragman yayınlandı! Asiye'nin katil olduğu ortaya çıkıyor, Cemal ve Mahir yumruk yumruğa!

Star TV'de ekrana gelen Kaderimin Oyunu dizisinin 16. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Asiye hakkında araştırma yapan Mahir'in annesi, Asiye'nin katil olduğunu öğreniyor.

Sinema / Dizi 06.04.2022, 15:02 06.04.2022, 15:20
Abone ol
Kaderimin Oyunu 16. bölümden 2. fragman yayınlandı! Asiye'nin katil olduğu ortaya çıkıyor, Cemal ve Mahir yumruk yumruğa!

Aralık ayında yayın hayatına başlayan Kaderimin Oyunu, Cuma akşamı evlere konuk oluyor. Dizi, Akın Akınözü, Öykü Karayel, Sarp Apak ve Meriç Aral gibi isimleri bir araya getiriyor. Dizinin 16. bölümden 2. fragman yayınlandı. 

Fragmanda Asiye hakkında araştırmalar yapıldığı ve katil olduğunun ortaya çıktığı görülüyor. Mahir'in Asiye'yi aldattığını düşünen Cemal ise Mahir ile yumruk yumruğa kavga ediyor.

Helin'in Zuhal'e "Sen haklıydın. Bizim evimizde tanımadığımız bir kadın dolaşıyor." dediği duyuluyor.  Cemal ise Asiye'ye "Sen neden Mahir'i seçmeye mecburdun? Yoksa o adam sizi tehdit mi ediyor?" diye soruyor.

Kaderimin Oyunu 16. bölüm, 8 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'de Star TV'de izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!