banner2

Joker 2 filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Joker 2 nerede yayınlanacak?

Joaquin Phoenix'in başrolünde yer aldığı Joker filmi gişe rekoru kırmıştı. Beğenilen filmin devamı geliyor. Joker 2'den yayınlanan kısa bir tanıtım fragmanıyla vizyon tarihi duyuruldu. Peki Joker 2 konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Joker 2 nerede yayınlanacak? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 05.08.2022, 20:44 05.08.2022, 21:14
Abone ol
Joker 2 filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Joker 2 nerede yayınlanacak?

Todd Phillips'in yönetmenliğini yaptığı, Joaquin Phoenix'in başrolünü üstlendiği Joker filmi 2019'da yayınlanmış ve büyük ses getirmişti. R-Rated olan film, derecelendirmesine rağmen 1 milyar doları aşkın gişeye ulaşarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Filmin bu başarısının ardından devam filmi için harekete geçilmişti. Joaquin Phoenix'in bir kez daha Joker karakterine hayat vereceği Joker 2'nin gösterim tarihi belli oldu.

Peki Joker 2'nin konusu ne, oyuncuları kimler? Joker 2 nerede yayınlanacak? İşte detaylar...

JOKER 2 KONUSU NE?

Adının 'Joker: Folie A Deux' olduğu açıklanan Joker 2 filminin konusu merak ediliyor. Filmin konusuyla ilgili detaylar pek fazla bilinmiyor. Büyük ölçüde Arkham Asylum'u anlatacağı söyleniyor. Ancak konumun hikayedeki rolüyle ilgili ayrıntılar belirsiz. Hikayenin yoğun olarak Gotham City psikiyatri tesisinde geçeceği söyleniyor. 

Filmin müzikal olacağı da konuşulanlar arasında.

JOKER 2 OYUNCULARI

Lady Gaga'nın Harley Quinn'i canlandıracağı biliniyor. Joker'i ise bir kez daha Joaquin Phoenix canlandıracak. Oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!