Yandex Metrica

Sitede Ara

Joaquin Phoenix'li C'mon C'mon filmine ilk bakış

Joaquin Phoenix'li C'mon C'mon filmine ilk bakış

Mike Mills'in yönettiği Joaquin Phoenix'in başrolde yer aldığı C'mon C'mon filminden ilk görsel yayınlandı.

Sinema / Dizi

17.02.2024, 12:54

Mike Mills ve Oscar ödüllü Joaquin Phoenix C'mon C'mon filminde bir araya geliyor. A24'un yapımcılığını ve dağıtımcılığını yaptığı filmden ilk bakış fotoğrafı paylaşıldı. Mills'in 2016'daki "20th Century Women" filminden bu yana ilk filmi olan C'mon C'mon, Joaquin Phoenix'in de "Joker" sonrası ilk projesi.

C'mon C'mon, ülkeyi haber ve röportaj için dolaşırken kendisini genç yeğenine bakarken bulan bir gazetecinin hikayesini anlatıyor. İkili, birlikte bir hayat yaşarken bir bağ geliştirir. Oyuncu kadrosunda Phoenix'e Gaby Hoffmann, Jaboukie Young-White ve Woody Norman eşlik ediyor. 

Filmin yayınlanan tam özeti şöyle: Mike Mills, Beginners ve 20th Century Women ile izleyicileri büyüledikten sonra, Amerika aile yaşamının başka bir sıcak, anlayışlı portresiyle geri dönüyor. Joaquin Phoenix, dünyanın belirsiz geleceği hakkında ABD'deki çocuklarla röportaj yaptığı bir projede iyi kalpli bir radyo gazetecisi olan Johnny'yi canlandırıyor. Kız kardeşi Viv, 8 yaşındaki oğlu Jesse'ye göz kulak olmasını ister. Johnny, kabul ettikten sonra yeğeniyle hiç beklemediği şekillerde bağlantı kurarken, sonunda Jesse'yi de Los Angeles'tan New York ve New Orleans'a yaptığı yolculuğa çıkarır. C'mon C'mon, kişisel travmalarla yüzleşme hakkında kusursuz bir şekilde hazırlanmış bir drama.

C'mon C'mon, dünya prömiyerini 24 Eylül-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 59. New York Film Festivali'nde yapacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading