Yandex Metrica

Jessica Henwick, Knives Out 2 kadrosuna eklendi

Jessica Henwick, Knives Out 2 kadrosuna eklendi

Jessica Henwick, Rian Johnson'ın devam filmi Knives Out 2'de rol alacak. Filmin çekimleri bu yaz Yunanistan'da başlayacak.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 17:34

Rian Johnson, eksantrik özel dedektif Benoit Blanc'ın başka bir gizemi araştırmak için geri döneceği Knives Out 2 için oldukça sağlam bir ekip oluşturuyor. Filmin oyuncu kadrosuna dahil olan son isim Jessica Henwick oldu. 

Rian Johnson'ın yazıp yöneteceği devam filminde Daniel Craig, dedektif Benoit Blanc'ı bir kez daha canlandıracak. Dave Bautista, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Kate Hudson, Madelyn Cline ve Edward Norton gibi yıldız isimlerin de yakın zamanda kadroya katıldığı duyurulmuştu.

Netflix, Knives Out'un ikinci ve üçüncü devam filmlerinin haklarını 450 milyon dolarlık bir anlaşma ile satın almıştı. Johnson, uzun süredir ortağı olan Ram Bergman ile birlikte yapımcı olarak da görev yapacak.

Devam filminin konusu hakkında şimdilik bir şey bilinmiyor, çekimlerin ise bu yaz Yunanistan'da başlaması planlanıyor.

Henwick ilk olarak Netflix'in Marvel karakterine dayanan Iron Fist dizisi ile çıkış yapmıştı. Şu anda ise Russo Kardeşler tarafından yönetilen Netflix filmi The Gray Man'de rol alıyor. Ayrıca Lana Wachowski'nin yönettiği ve yazdığı dördüncü Matrix filminde de rol alacak.

Knives Out 2 için şimdilik bir vizyon tarihi açıklanmadı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading