banner2

James Wan imzalı Malignant'tan gerilim dolu fragman

Korku türündeki Malignant'tan vizyona girmesine kısa süre kala yeni bir fragman yayınlandı. Filmin yönetmen koltuğunda James Wan oturuyor.

Sinema / Dizi 01.09.2021, 17:10 01.09.2021, 17:25
Abone ol
James Wan imzalı Malignant'tan gerilim dolu fragman

Ya hayali arkadaşın gerçek olsaydı? Peki ya o hayali arkadaş kötüyse? İşte korku türüne yeniden dönen James Wan'ın Malignant filmi bu fikre dayanıyor. Gösterime girmeye hazırlanan Malignant'tan yeni bir fragman yayınlandı. Fragman, olay örgüsü hakkında pek fazla detayın bilinmediği yeni film için esrarengiz olma trendini sürdürüyor.

Wan, yönetmenliğe ek olarak filmin senaryosunu Ingrid Bisu ile birlikte yazdıkları bir hikayeye dayanarak Akela Cooper ile kaleme alıyor. Yönetmen ayrıca Michael Clear ile birlikte filmin yapımcılığını da üstleniyor.

Malignant, fragmanda da görüldüğü gibi hayali arakdaşı Gabriel'in yardımıyla travmatik çocukluğuyla baş etmeye çalışarak büyüyen bir kadının hikayesini konu alıyor. Ancak bir yetişkin olduğunda cinayetlerle ilgili kabuslar musallat olduğunda, eski 'arkadaşı' geri döner. Film Wan ile Annabelle yıldızı Annabelle Wallis ile yeniden bir araya getiriyor. Malignant'ın oyuncu kadrosunda Maddie Hasson, George Youn, Michole Briana White, Jacqueline McKenzie, Jake Abel yer alıyor.

Malignant, 10 Eylül'de sinemalarda ve HBO MAx'te gösterime girecek. Ülkemizde 3 Eylül'de vizyonda olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!