banner2

Into the Night 2. sezondan yeni fragman yayınlandı

Netflix'in Belçika yapımı ilk orijinali olan Into the Night dizisinin 2. sezonundan yeni fragman yayınlandı. Dizinin yeni sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ da yer alacak.

Sinema / Dizi 27.08.2021, 20:39 27.08.2021, 21:12
Abone ol
Into the Night 2. sezondan yeni fragman yayınlandı

Netflix, Belçika yapımı ilk orijinalini geçtiğimiz yıl Mayıs ayında yayınlamıştı. Kısa süre içinde geniş kitleye ulaşan dizi, ikinci sezon için onay almıştı. Geçtiğimiz hafta yayın tarihi duyurulan Into the Night 2. sezondan heyecan dolu yeni bir fragman yayınlandı.

Dizi, güneşin herkesi öldürdüğü bir olayda uçakla güneşten kaçmaya çalışan bir grup insanın etrafında dönüyor. Zengin, fakir, genç ve yaşlı, sivil ve askeri olmak üzere bir araya gelen grubun ortak bir noktaları vardır: Güneşten kaçarak hayatta kalma isteği.

Grup, ilk sezonun sonunda bir sığınak bulmuştu. Ancak sığınakta ne kadar güvende olduklarını 2. sezonda göreceğiz.

INTO THE NİGHT 2. SEZON OYUNCULARI

Into the Night 2. sezonda, ilk sezondaki oyuncuların büyük bir kısmı geri dönüyor. Yeni katılan oyuncular arasında Anton Kouzemin,Coen Bril, Borys Szyc, Dennis Mojen, Émilie Caen, Joe Manjón, Javier Godino ve Marie-Josée Croze gibi isimler yer alıyor. Yeni sezonda Türk oyuncu olarak Kıvanç Tatlıtuğ da yer alacak.

Into the Night 2. sezon, 8 Eylül'de Netflix'te izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!