İlk sezonuyla olay yaratmıştı... Netflix'ten müjde geldi: Squid Game evreni başlıyor

Netflix, geçtiğimiz yıl izlenme rekoru kıran Squid Game'in yeni sezonları için resmi açıklama yaptı. Platformun CEO'su Ted Sarandos, ikinci sezonun geleceğini onayladı.

Sinema / Dizi 21.01.2022, 16:52 21.01.2022, 17:09
Abone ol
İlk sezonuyla olay yaratmıştı... Netflix'ten müjde geldi: Squid Game evreni başlıyor

Güney Kore yapımı hayatta kalma draması olan Squid Game, yayınlandığı ilk günden itibaren büyük etki yaratmayı başardı. Dünya çapında geniş izleyici kitlesine ulaşan ve izlenme rekoru kıran Squid Game'in ikinci sezonu merak ediliyordu.

Netflix CEO'su Ted Sarandos'dan dizinin devamıyla ilgili açıklama geldi. Sarandos'a Güney Kore dramasının ikinci sezonunun olup olmayacağı soruldu. "Kesinlikle" diye yanıt veren Sarandos, "Squid Game evreni daha yeni başladı" ifadelerini kullandı.

"İKİNCİ SEZON İÇİN ÇOK FAZLA TALEP VAR"

Dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, rekor kıran dizinin ikinci sezonuyla geri döneceğini belirtmiş, "İkinci sezon için çok fazla baskı, çok fazla talep ve çok fazla sevgi var. Bu yüzden neredeyse bize başka seçenek bırakmadığınızı hissediyorum" demişti.

Squid Game, maddi sıkıntılar yaşayan 456 yarışmacının ölümcül bir oyunda yarışarak büyük para ödülünü kazanmaya çalışmasını konu alıyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!