banner2

İlk sezonuyla çok konuşulmuştu! Camdaki Kız yeni sezon yayın tarihi duyuruldu

Gülseren Buğdaycıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan Kanal D dizisi Camdaki Kız'dan fragman yayınlandı. Dizi Eylül ayında izleyici ile buluşacak.

Sinema / Dizi 31.08.2021, 14:19 31.08.2021, 14:33
Abone ol
İlk sezonuyla çok konuşulmuştu! Camdaki Kız yeni sezon yayın tarihi duyuruldu

Kanal D, Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Camdaki Kız dizisi, yayınlandığı günden itibaren çok konuşulmuş, 8'inci bölümüyle sezon finali yapmıştı. Yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Camdaki Kız'ın yeni sezonundan tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni sezon yayın tarihi de belli oldu.

CAMDAKİ KIZ YENİ SEZON TARİHİ

Camdaki kız, Nalan ile Sedat'ın düğünüyle sezon finali yapmıştı. Dizi, yeni sezonda da oyuncu kadrosu ve hikayesiyle yolculuğuna devam edecek. Bu sezonda, Nalan'ın Koroğlu malikanesinde yeni bir hayata adım atmasıyla birlikte yaşananlar anlatılacak. Diziden yayınlanan tanıtım fragmanı Nalan karakteri ve Feride'nin gizemli dünyasına bakış sunuyor. Camdaki Kız yeni sezon, 9 Eylül Perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de olacak.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI

Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Nur Sürer, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Taner Levent, Hamza Yazıcı, Şerif Erol gibi isimler rol alıyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!