banner2

İlk bölümü sosyal medyada çok konuşulmuştu... Yalnız Kurt dizisinden büyük başarı! Rekor kırdı

ATV'nin Osman Sınav imzalı yeni dizisi Yalnız Kurt, 28 Ocak akşamı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Dizi, ilk bölümüyle reyting zirvesine yerleşmeyi başardı.

Sinema / Dizi 01.02.2022, 16:49 01.02.2022, 17:03
Abone ol
İlk bölümü sosyal medyada çok konuşulmuştu... Yalnız Kurt dizisinden büyük başarı! Rekor kırdı

Kurtlar Vadisi, Deli Yürek, Sen Anlat Karadeniz gibi dizilere imza atan Osman Sınav, yeni dizisi Yalnız Kurt ile geçtiğimiz cuma akşamı izleyici karşısına çıktı. 1950'li yıllardan başlayan ve 15 Temmuz darbe girişimine uzanan süreci anlatan Yalnız Kurt, kısa süre içinde büyük ses getirdi. Dizinin ilk bölümü sosyal medyada çok konuşulurken, aynı zamanda reytinglerde zirveye yerleşti.

Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan dizi, Amerikan Barış Gönüllüleri'nin Türkiye'ye gelişinden itibaren yaşanan ihanetleri, terör olaylarını ve darbeleri konu ediniyor. Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Murat Han, Damla Colbay ve Polat Bilgin gibi isimler rol alıyor.

Dizide yer alan karakterlerden Fettah Dahhak da izleyicilerin dikkatini çekti. Dahhak karakterinin Fetullah Gülen'i temsil ettiği iddia edildi.

YOUTUBE'DA İZLENME REKORU KIRDI

Yalnız Kurt'un ilk bölümü Youtube'da da izlenme rekoru kırdı. İlk bölüm, henüz kısa bir süre olmasına rağmen yaklaşık 1.5 milyon izlenmeye ulaştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!