Yandex Metrica

İlayda Alişan cephesinde flaş gelişme! Seversin dizisi bitmeden yeni projesi belli oldu

İlayda Alişan cephesinde flaş gelişme! Seversin dizisi bitmeden yeni projesi belli oldu

İlayda Alişan'ın Burak Yörük ile başrolleri paylaştığı Seversin dizisi için final kararı çıktı. Dizi final yapmaya hazırlanırken, İlayda Alişan yeni projesiyle anlaştı.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 19:51

Kanal D İç Yapım'ların imza attığı 'Seversin' dizisi yaz aylarında ekrana geldi. Oyuncuları ve hikayesiyle ilgi gören dizi başlangıçta iyi bir reyting elde etmişti ancak daha sonra reytinglerde düşüş yaşandı. Bu durum da final kararını beraberinde getirdi. Projenin ekran macerası 20. bölümde son bulacak.

Dizi henüz final yapmadan İlayda Alişan cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Güzel oyuncunun yeni projesi belli oldu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Alişan, Bozdağ Film'in ATV için hazırladığı yeni dizi "Ateş Kuşları" ile anlaştı. Oyuncu, hafta sonu yeni dizi ekip arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Emir Khalilzadeh'in yöneteceği dizinin senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz kaleme alacak. İlayda Alişan'ın dizideki partneri Efekan Can olacak. Oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Erdem Şanlı gibi isimler de yer alıyor. Ateş Kuşları'nın oldukça sarsıcı bir hikayesi olduğu biliniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading