banner2

İkimizin Sırrı dizisi final mi yapacak?

Başrollerini Aras Aydın ve Leyla Feray'ın paylaştığı ATV dizisi İkimizin Sırrı'dan kötü haber geldi. Düşük reytingler nedeniyle dizinin final yapmasına karar verildi.

Sinema / Dizi 28.09.2021, 15:53 28.09.2021, 16:06
Abone ol
İkimizin Sırrı dizisi final mi yapacak?

Yeni sezonda diziler bir bir başlarken, yaz döneminde ekrana gelen dizilerin de devam edip etmeyeceği yavaş yavaş belli oluyor. Peş peşe final haberleri gelirken, ekrana veda eden diziler kervanına İkimizin Sırrı da katıldı.

Cem Akyoldaş'ın yönettiği, aşk ve dram türündeki İkimizin Sırrı dizisi ilk bölümüyle 8 Ağustos'ta ekrana geldi. Pazar akşamları ekrana gelen dizi başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip ancak reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. 

Başrolünü Aras Aydın ve Leyla Feray'ın paylaştığı, kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Bensemsu Özdemir ve Deniz Hamzaoğlu gibi oyuncuların yer aldığı diziden üzücü haber geldi. 

İKİMİZİN SIRRI NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?

Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı Üs Yapım imzalı İkimizin Sırrı final yapıyor. Şimdiye kadar 8 bölüm yayınlanan dizi düşük reytingler nedeniyle erken final kararı aldı. İkimizin Sırrı, 10. bölümde ekranlara veda edecek.

Dizi, eşini kazada kaybeden ve küçük kızını tek başına büyütmeye çalışan bir kadının hayat hikayesini konu alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!