banner2

İbo Show neden yok? İbo Show yayından mı kaldırıldı?

Star TV'de yayınlanan İbo Show bu akşam yayınlanmayacak. İbo Show'un bu akşam Star TV'de olmaması üzerine vatandaşlar meraklandı. İnternette İbo Show neden yok araması yapılıyor. Eğlenceli ve herkes tarafından sevilerek izlenen İbo Show en çok arananlar arasına girdi. Peki İbo Show neden yok? İbo Show yayından mı kaldırıldı?

Sinema / Dizi 27.04.2022, 16:44 27.04.2022, 16:45
Abone ol
İbo Show neden yok? İbo Show yayından mı kaldırıldı?

İbo Show bu akşam Star TV ekranlarında olmayacak. Sevilen program İbo Show neden yayınlanmayacağı merak edilmeye başlandı. Herkes tarafından sevilerek izlenen eğlence programı İbo Show, en çok arananlar arasına girdi. İnternette İbo Show yayından mı kaldırıldı mı diye araştırılıyor. Peki İbo Show neden yok? İbo Show yayından mı kaldırıldı?

İBO SHOW NEDEN YOK?

27 Nisan 2022 akşamı Kadir Gecesi olduğu için İbo Show yeni bölümüyle Star TV'de yayınlanmayacak. İbo Show programının yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

İBO SHOW NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Her çarşamba ekranlarda yerini alan İbo Show bu akşam Kadir Gecesi olduğu için yayınlanmayacak. İbo Show programı yeni bölümü 4 Mayıs 2022 Çarşamba günü Star TV ekranlardaki yerini alacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!