banner2

Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson'lı 'Reminiscence'tan ilk fragman!

Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson'ın başrolleri paylaştığı bilim kurgu filmi Reminiscence'tan ilk fragman yayınlandı.

Sinema / Dizi 03.06.2021, 18:39
Abone ol
Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson'lı 'Reminiscence'tan ilk fragman!

Westworld dizisinin ortak yaratıcılarından Lisa Joy, ilk uzun metrajlı filmiyle beyaz perdeye adım atıyor. Joy'un yazıp yönettiği filmin başrollerinde Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson yer alıyor.

Film, Miami'nin bir kısmının yükselen su seviyeleri nedeniyle sular altında kaldığı yakın gelecekte geçiyor. Fragmanda Jackman'in "Sular yükselmeye başladığında ve savaş patlak verdiğinde nostalji, bir yaşam biçimi haline geldi. Beklenecek çok şey yoktu bu yüzden insanlar geçmişe bakmaya başladı. Hiçbir şey geçmişten daha fazla bağımlılık yapmaz." dediği duyuluyor.

Filmin resmi özeti şöyle: "İnsanlara hatıralarını hatırlatmaya çalışan özel zihin dedektifi Nick Bannister, danışanlarının kayıp hatıralara erişmesine yardımcı olurken geçmişin karanlık çekici dünyasında gezinir. Su altında kalan Miami sahilinde yaşayan Mae isimli yeni bir danışan geldiğinde hayatı sonsuza kadar değişir.

Basit bir kayıp eşya konusu, tehlikeli bir saplantı hal,ne gelir. Bannister, Mae'nin ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği bulmak için mücadele ederken, şiddetli bir komployu ortaya çıkarır ve sonunda şu soruyu cevaplaması gerekir: Sevdikleriniz için ne kadar ileri gidersiniz? 

The Reminiscence'ın oyuncu kadrosunda Jackman ve Ferguson'a Cliff Curtis, Thandiwe Newton, Marina de Tavira, Daniel Wu, Angela Sarafyan, Nico Parker, Brett Cullen ve Natalie Martinez gibi isimler eşlik ediyor.

Reminiscence, 20 Ağustos 2021'de sinemalarda ve HBO Max'te gösterime girecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!