banner2

Hızlı ve Öfkeli 10'un vizyon tarihi duyuruldu

Hızlı ve Öfkeli serisi, bu yıl 9. filmiyle izleyici karşısına çıktı. Şimdi ise Hızlı ve Öfkeli 10'un vizyon tarihi açıklandı.

Sinema / Dizi 18.08.2021, 18:16 18.08.2021, 18:32
Abone ol
Hızlı ve Öfkeli 10'un vizyon tarihi duyuruldu

Efsane seri Fast and Furious - Hızlı ve Öfkeli'nin 9. filmi bu yıl Haziran ayında gösterime girdi. Başlangıçta Nisan olarak planlanan gösterim tarihi, koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendi. Geçtiğimiz aylarda vizyona giren film, ABD'de 170 milyon doların üzerinde ve küresel olarak 500 milyon doların üzerinde gişe elde etmeyi başardı.

Universal, Hızlı ve Öfkeli 10'un vizyon tarihini de açıkladı. Deadline'ın haberine göre, Fast and Furious serisinin 10. filmi, 7 Nisan 2023'te izleyici ile buluşacak. Vin Diesel'in yakında filmin ismini sosyal medyada paylaşması bekleniyor.

10. film hakkında başka bir oyuncu seçimi ya da olay örgüsü gibi detaylar bilinmiyor. Ancak Diesel, Jordan Brewster, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Michelle Rodriguez ve Jason Statham'ın geri döneceği konuşuluyor. Entertainment Weekly'ye göre, Dwayne Johnson seriye geri dönmeye hazır değil ve John Cena'nın Jakob Toretto rolünü yeniden üstlenip üstlenmeyeceği belli değil. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!