banner2

Henry Cavill, The Rosie Project filminin başrolünü üstlenecek

Henry Cavill, yönetmenliğini Stephen Falk'ın yapacağı romantik komedi türündeki The Rosie Project filminin başrolünde yer alacak.

Sinema / Dizi 16.07.2021, 18:15 16.07.2021, 18:43
Abone ol
Henry Cavill, The Rosie Project filminin başrolünü üstlenecek

Man of Steel'de canlandırdığı Superman rolüyle çıkış yakalayan Henry Cavill, son olarak Highlander yeniden çevrimi ve Matthew Vaughn'un casus aksiyonu filmi Argylle'in kadrosuna katıldı. Ancak Cavill'in rol alacağı projeler bununla sınırlı olacak gibi görünmüyor.

Deadline'ın haberine göre, oyuncu, aşkı bulamayan ve bulmak için alışılmadık bir strateji geliştiren bir üniversite profesörünü anlatan The Rosie Project'te rol alacak. Film, romantik komedi türünde olacak.

Stephen Falk filmi Scott Neustadter ve Michael H. Weber'ın yazdığı senaryodan yönetecek. Filmin yapımcılığını Matt Tolmach ve Michael Costigan üstlenecek.

Rosie projesi, Graeme Simsion'ın 2013 romanına dayanıyor ve mükemmel eşi bulmak için anket oluşturan bir genetik profesörü Don Tillman'ı konu alıyor. 16 sayfalık anket, Don'un düzenli doğasına uymayan her şeyi filtrelemelidir. Ancak daha sonra alkol kullanan, sigara içen ve asla vaktinde gelmeyen Rosie ile tanışır. İkili, Rosie'nin biyolojik babasını bulmak için bir maceraya atılır ve ardından gelişmeler yaşanır. Aradığı kriterlerin tam tersi olmasına rağmen Rosie, tam olarak Don'un ihtiyaç duyduğu kadın olabilir.

Kısa süre önce Netflix'in The Witcher dizisinin ikinci sezon çekimlerini bitirem Cavill, Enola Holmes devam filminde Sherlock Holmes olarak geri dönecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!