banner2

Hayır - Nope full HD izle! Hayır - Nope Türkçe Dublaj ve Altyazılı

Film severlerin dikkatlerini üzerine çeken Nope izleyici tarafından hakkında sorular soruluyor. Filmin fragmanın yayınlanması ile beraber gözlerin çevrildiği film izleyici tarafından yoğun ilgi görüyor.Peki, NOPE'nin konusu ne, nerede yayınlanıyor? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? işte detaylar..

Sinema / Dizi 02.02.2023, 18:38
Abone ol
Hayır - Nope full HD izle! Hayır - Nope  Türkçe Dublaj ve Altyazılı

Son zamanlarda sinema severlerin yakından takip ettği NOPE filminin fragramını yayınlanması ile ilgi daha çok arttı izleyiciler tarafında filmin linki arama motorlarında aranmya başladı.detaylar haberimizde.

NOPE FİLMİNİN KONUSU NE?

Nope filmi Kaliforniya'nın iç kısımlarında bir kasabada geçmektedir. Issız bir kanyona yakın olan bu kasabada esrarengiz olaylar yaşanmaya başlıyor. Uzaylı temalı filmde kasaba sakinleri gizemli ve tüyler ürpertici bir keşif için kolları sıvıyor. Fragmanda verilen detaylardan biri de bu yaşanan olayların kameraya kaydedilme çabası. Filmde ırkçılık ve yabancı düşmanlığı gibi sosyal konulara da değiniliyor.

NOPE OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Keke Palmer,Daniel Kaluuya,Barbie Ferreira,Steven Yeun,Brandon Perea,Michael Wincott,Mark Casimir Dyniewicz Jr,Donna Mills,Sophia Coto,Terry Notary,Jennifer Lafleur,Ryan W. Garcia yer almaktadır.

NOPE NEREDE YAYINLANIYOR?

Nope,Google play filmler'de yayınlanmaktadır.Filmi aşağıdaki tıklayarak erişebilirsiniz.

Nope full HD izle!

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!