banner2

Harry ve Meghan belgeseli ne zaman? Netflix Harry ve Meghan belgeseli ne anlatıyor?

Prens Harry ve Meghan Markle'ın hayatını anlatan belgeselin ilk kısmı yayınlandı. Netflix'te yayınlanan belgesel büyük ses getirdi. Peki Harry ve Meghan belgeseli ne zaman? Netflix Harry ve Meghan belgeseli ne anlatıyor? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 08.12.2022, 19:05 08.12.2022, 19:07
Abone ol
Harry ve Meghan belgeseli ne zaman? Netflix Harry ve Meghan belgeseli ne anlatıyor?

Prens Harry ve Meghan Markle, Ocak 2020'de Kraliyet görevlerinden çekilmiş ve Güney California'ya taşınmıştı. Açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Prens Harry ve Meghan Markle, Netflix ile dizi projesi için anlaşma yapmıştı. İkilinin hayatını anlatacak olan belgeselin ilk kısmı Netflix'te izleyici karşısına çıktı. Belgeselde yer alan ifadeler büyük ses getirdi.

Peki Harry ve Meghan belgeseli ne zaman yayınlanacak? Netflix Harry Meghan belgeseli ne anlatıyor? İşte detaylar...

NETFLİX HARRY MEGHAN BELGESELİ NE ANLATIYOR?

Prens Harry ve Meghan'ın hayatını konu alan belgeselden yayınlanan tanıtım olay yarattı. Harry, fragmanda kadınlara yönelik kötü muameleyi anlattı. Prens Harry, "Dehşete kapıldım, tarihin tekerrür etmesini istemedim. Kimse gerçekleri bilmiyor ama biz biliyoruz" ifadelerini kullandı. 

NETFLİX HARRY MEGHAN BELGESELİ NE ZAMAN ÇIKACAK?

Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle'ın hayatını konu alan belgesel, 2 kısımdan oluşacak. Belgeselin ilk kısmı 8 Aralık'ta, ikinci kısmı ise 15 Aralık tarihinde yayınlanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!