Haluk Bilginer'li Baba dizisi hangi gün? Baba dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

Ay Yapım imzalı Baba dizisi 15 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Haluk Bilginer'in başrolünde yer aldığı Baba'nın konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki Baba dizisi hangi gün? Baba dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 22.02.2022, 09:40 22.02.2022, 11:40
Abone ol
Haluk Bilginer'li Baba dizisi hangi gün? Baba dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ı bir araya getiren Baba dizisi 15 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Baba dizisiyle ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. Peki Baba dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Baba dizisi hangi günler yayınlanıyor? İşte detaylar...

BABA DİZİSİ KONUSU

Çağrı Bayrak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Baba dizisi, bir Anadolu kasabasında yaşayan Saruhanlı Ailesi'nin hayatının hızlı bir şekilde değişmesini konu alıyor. Dizinin senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar kaleme alıyor.

BABA DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Baba dizisinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'a Zeynep Tuğçe Bayat, Cem Uslu, Nihan Okutucu, Taner Rumeli, Özge Özacar, Beril Pozam ve Damlasu İkizoğlu gibi isimler eşlik ediyor.

BABA DİZİSİ HANGİ GÜN?

Saruhanlı Ailesi'nin hayatındaki değişimi anlatan Ay Yapım imzalı Baba dizisi bu akşam 2. bölümüyle saat 20.00'de Show TV'de ekrana gelecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!