Hakim yeni bölüm ne zaman? Hakim dizisi hangi gün, bu hafta yeni bölüm var mı?

ATV ekranlarının yeni dizisi Hakim seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Geçen hafta Ramazan Bayramı nedeniyle yayınlanmayan dizin bu hafta ekrana gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Peki, Hakim 5. yeni bölüm ne zaman? Hakim dizisi hangi gün, bu hafta yeni bölüm var mı? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 09.05.2022, 20:09 09.05.2022, 20:18
Abone ol
Hakim yeni bölüm ne zaman? Hakim dizisi hangi gün, bu hafta yeni bölüm var mı?

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Yurdaer Okur gibi usta isimlerin rol aldığı dizinin yeni bölümleri hakkında araştırmalar hızlandı. Seyirciler, Hakim yeni bölüm ne zaman? Hakim dizisi hangi gün, bu hafta yeni bölüm var mı? sorusuna yanıt arıyor.

Hakim dizisinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Yurdaer Okur, Hasibe Eren ve Ebru Özkan gibi başarılı isimler yer alıyor.

HAKİM DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Hakim dizisi Pazartesi akşmaları izyeicisiyle buluşuyor. Hakim dizisinin 5. yeni bölümü 9 Mayıs 2022 (bu akşam) izleyicilerle buluşması bekleniyor.

HAKİM DİZİSİ 5. BÖLÜM ÖZETİ

Ozan'ın suçunu itiraf etmek istemesi Ömer Arif'i köşeye sıkıştırır. Durumu kurtarmak için yalanların içinde iyice boğulmaya başlar... Ozan Deniz'le barışmaya çalışırken gerçekleri öğrenen Ceren'in de aklı karışmıştır. Ozan'ı ihbar etmekle etmemek arasında ince bir çizgide gidip gelmeye başlar... Gülbahar, Azem'le başa çıkamazken oyuna eskilerden birini dahil etmeye karar verir. Bu güçlü isim Gülbahar'ın yanında yer alıyormuş gibi görünür. Fakat o tarafta işler daha da kızışacaktır... Azem ise oğlunu öldüren katilin peşindedir. Adım adım izleri takip eder... Vardığı noktada hiç beklemediği biriyle karşı karşıya kalır... Hakim Ömer Arif... Büyük bir hesaplaşma onları beklemektedir. Ömer artık açığa çıkmıştır. Şimdi ise tek amacı oğlu Ozan'ı bu büyük tehlikeden uzak tutmaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!