banner2

Hacı Bayram-ı Veli dizisi final mi yapıyor? Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli ne zaman final yapıyor?

Hacı Bayram-ı Veli'nin manevi yolculuğunu anlatan TRT1 dizisi Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli, Ramazan ayında her gece ekrana geliyordu. Dizinin final yapacağı ortaya çıktı. Hacı Bayram-ı Veli dizisi final mi, ne zaman final sorularının cevabı araştırılıyor. Peki Hacı Bayram Veli dizisi final mi yapıyor?

Sinema / Dizi 27.04.2022, 13:57 27.04.2022, 14:29
Abone ol
Hacı Bayram-ı Veli dizisi final mi yapıyor? Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli ne zaman final yapıyor?

Yunus Emre dizisiyle birlikte önemli alimlerin manevi yolculuklarını anlatan Aşkın Yolculuğu serisini başlatan TRT1, Şubat ayında Hacı Bayram-ı Veli dizisini izleyicilerin beğenisine sunmuştu. Cuma akşamları ekrana gelen dizi, Ramazan ayında hafta içi her gün gece yayınlanmaya başlamıştı.

26 bölümden oluşması planlanan Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli, bu akşam 26. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin resmi hesabından yayınlanan fragmanda Hacı Bayram-ı Veli dizisinin bu akşam yayınlanacak 26. bölümüyle final yapacağı belirtildi. 

Dizi, Ankara Kara Medrese'de molla olan Numan'ın Somuncu Baba ile tanıştıktan sonra manevi ilerleyişinin ve Hacı Bayram-ı Veli oluşunun hikayesini anlatıyor. "Bildim, Buldum, Oldum"u anlatan dizi, Hacı Bayram-ı Veli'nin hayatını 3 fasıl olarak ekrana getiriyor.

Hacı Bayram-ı Veli dizisinde Burak Sevinç ve Hüseyin Soysalan'ın yanı sıra Sinan Albayrak, Sena Çakır, Fırat Topkorur, Derda Yasir, Latif Koru gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!