banner2

Gürkan Uygun Teşkilat dizisinde hangi karakteri canlandıracak?

TRT1 ekranlarında ikinci sezon için hazırlanan Teşkilat kadrosuna dahil olan Gürkan Uygun'un hayat vereceği karakter ortaya çıktı.

Sinema / Dizi 15.08.2021, 13:25 15.08.2021, 15:03
Abone ol
Gürkan Uygun Teşkilat dizisinde hangi karakteri canlandıracak?

Geçtiğimiz sezon TRT'nin en beğenilen dizilerinden biri olan Teşkilat, ikinci sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezona güçlü girmeye hazırlanan diziden üst üste transfer haberleri geliyor.

Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu isimli TRT1 dizisinde Hasan Sabbah rolünü canlandıran oyuncu, bu sezon Teşkilat'ın kilit isimlerinden biri olacak. Yıldırım karakterini canlandıracağı ortaya çıkan Gürkan Uygun'un hikayeye etkili bir şekilde giriş yapması bekleniyor.

Yıldırım karakteri ile bağlantılı olacak iki yeni karakteri oynayacak isimler de belli oldu. Birsen Altuntaş'ın kulis bilgisine göre, Teşkilat 2. sezona iki yeni isim katıldı. Yıldırım karakterinin Roza isimli kızına Lara Domaç hayat verecek. Eşi Defne'yi ise Nil Günal canlandıracak.

Günal, daha önce Aşka Sürgün dizisinde Serra karakteriyle, Kavak Yelleri'nde Nurgül rolüyle, Kırgın Çiçekler'de ise Emel olarak izleyici karşısına çıkmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!