Yandex Metrica

Güneş Sonrası Aftersun full HD izle! Güneş Sonrası Aftersun Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle linki

Güneş Sonrası Aftersun full HD izle! Güneş Sonrası Aftersun Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle linki

Güneş Sonrası Aftersun full HD izle! Güneş Sonrası Aftersun Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle linki soruları izleyiciler tarafından sıklıkla araştırılıyor. Filmi izlemek isteyen seyirciler rekor kıran dramı izlemek için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilir.

Sinema / Dizi

04.02.2024, 21:31

Güneş Sonrası Aftersun full HD izle sorusu filmi izlemek isteyen kullanıcılar tarafından çok fazla aratılıyor. Film konusu bakımından dram izlemeyi sevenler tarafından beğenileri toplarken, Güneş Sonrası Aftersun full HD izle! Güneş Sonrası Aftersun Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle linki soruları araştırılan başlıca konular arasına girdi. Peki Güneş Sonrası Aftersun full HD nasıl izlenir? Güneş Sonrası Aftersun full HD nereden izlenir? Güneş Sonrası Aftersun full HD Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle linki var mı? 

GÜNEŞ SONRASI AFTERSUN FİLM KONUSU 

Güneş Sonrası Aftersun filminin konusu izleyiciler tarafından sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor. Filmin konusu ise şu şekilde kısaca özetlenebilir: 

Boşanmış bir ailenin çocuğu olan bir kızın Türkiye'de yaptığı tatili konu alan Güneş Sonrası Aftersun filminde Sophie isimli karakter, yirmi yıl önce babası ile çıktığı tatilin ortak neşesi hakkında hayaller kurar. Tanıdığı babasını tanımadığı bir adamla uzlaştırmaya çalışan Sophie, aradaki boşlukları gerçek ve hayali anıları ile doldurmaya çalışır. 

GÜNEŞ SONRASI AFTERSUN IMDB PUANI 

Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İngilizce (English)
Orijinal dilinde başlık: Aftersun 
Yayınlanma tarihi: 21 Ekim 2022
Film Süresi: 102 dakika
Türler:  Dram 
IMDb Puanı: 7.8/10

GÜNEŞ SONRASI AFTERSUN HD İZLE 

Güneş Sonrası Aftersun filmi 21 Ekim'de vizyona girmiş ve dram seven pekçok izleyicinin takdirini toplamıştır. Uzun süre vizyonda kalan film 6 Ocak'ta dijital izleme platformu MUBİ'ye gelmiştir. Güneş Sonrası Aftersun filminin kaçak yollarla izlenmesi telif haklarından dolayı hukuki yaptırıma tabi olabilir. 

GÜNEŞ SONRASI AFTERSUN FRAGMAN İZLE 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading