Güllerin Savaşı dizisi geri geliyor! Güllerin Savaşı dizisi ne zaman, saat kaçta? Güllerin Savaşı hangi kanalda?

Güllerin Savaşı dizisi Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönem çok sevilmişti.  Başrollerinde Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder'in bulunduğu Güllerin Savaşı, yeniden başlıyor. Peki Güllerin Savaşı dizisi ne zaman, saat kaçta? Güllerin Savaşı hangi kanalda?

Sinema / Dizi 20.04.2022, 15:25 20.04.2022, 15:51
Abone ol
Güllerin Savaşı dizisi geri geliyor! Güllerin Savaşı dizisi ne zaman, saat kaçta? Güllerin Savaşı hangi kanalda?

Kanal D ekranlarında bir dönem yayınlanan Güllerin Savaşı, ekranlara geri dönüyor. Dizi gösterildiği tarihlerde vatandaşşlar tarafından sevilerek izlenmişti. Başrollerinde Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder'in bulunduğu Güllerin Savaşı dizisi seyircisinin karşısına çıkmaya hazıralnıyor. Peki Güllerin Savaşı dizisi geri geliyor! Güllerin Savaşı dizisi ne zaman, saat kaçta? Güllerin Savaşı hangi kanalda?

GÜLLERİN SAVAŞI DİZİSİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

2014-2016 yılları arasında KAnal D ekranlarında yayınlanan Güllerin Savaşı, Med Yapım imzasıyla yayınlandığı döneme damga vurmuştu. Sevilen kadrosu, sürükleyici senaryosu  olan Güllerin Savaşı 20 Nisan 2022 Çarşamba günü ekranlarda başlayacak.

Barış Kılıç, Canan Ergüder ve Damla Sönmez gibi iki başarılı oyuncunun başrollerde olduğu Güllerin Savaşı dizisi, bugünden itibaren tekrar bölümleriyle hafta içi hergün saat 14.00’de ekranlarda yayınlanacak. Güllerin Savaşı dizisinin sevilen bölümleri ekranlarda olacak.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!