banner2

Guillermo del Toro imzalı Nightmare Alley'dan gerilim dolu fragman

Guillermo del Toro'nun yönettiği, Bradley Cooper ve Cate Blanchett'in başrolde yer aldığı Nightmare Alley'dan ilk fragman yayınlandı.

Sinema / Dizi 17.09.2021, 16:01 17.09.2021, 16:18
Abone ol
Guillermo del Toro imzalı Nightmare Alley'dan gerilim dolu fragman

Korku ve fantastik filmlerin ustası olan Guillermo del Toro, psikolojik gerilim türündeki yeni filmi Nighmare Alley ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Bradley Cooper ve Cate Blanchett'i bir araya getiren Nightmare Alley'den ilk fragman yayınlandı. Film, William Lindsay Gresham'ın 1946 tarihli romanına dayanıyor.

Bradley Cooper, popüler bir gece kulübü sanatçısı olan eski bir karnaval işçisini oynuyor. Cooper'ın canlandırdığı karakter Stanton Carlisle, zihin okuma numaralarını kullanarak milyonerleri dolandırıyor. Cate Blanchett ise onu dolandırıcı olarak ifşa etmeye çalıştıktan sonra planlarına dahil olan psikiyatrist Dr. Lilith Ritter'ı canlandırıyor.

Del Toro'nun oluşturduğu Nightmare Alley oyuncu kadrosu şöyle: Bradley Cooper, Cate Blanchett, Willem Dafoe, Richard Jenkins, Toni Collette, Rooney Mara, Ron Perlman, Holt McCallany, Tim Blake Nelson, Clifton Collins Jr., David Strathairn ve Mary Steenburgen yer alıyor.

Film, 17 Aralık'ta gösterime girecek. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!