Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali diziden neden ayrılıyor? Şoke eden ayrılığın perde arkası ortaya çıktı

TRT1'in sevilen dizisi Gönül Dağı, cumartesi akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Hem hikayesi hem oyuncu kadrosuyla gönüllere taht kuran dizi, geçtiğimiz günlerde bir ayrılık haberiyle gündeme geldi. Taner'in büyük aşkı Dilek'i canlandıran Gülsim Ali'nin ayrılacağı öne sürüldü. Peki Gülsim Ali Gönül Dağı'ndan neden ayrılıyor?

Sinema / Dizi 21.05.2022, 17:15 21.05.2022, 17:46
Abone ol
Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali diziden neden ayrılıyor? Şoke eden ayrılığın perde arkası ortaya çıktı

TRT1'de ekrana gelen Gönül Dağı dizisi, 2. sezonunda da izleyicilerin ilgisini kaybetmemeyi başardı. Bozkır'ın sımsıcak hikayelerini ve insanlarını konu alan dizi, ilk bölümünden itibaren gönüllere taht kurmayı başardı.

Dizide Taner ve Dilek'in büyük aşkı seyircileri oldukça etkilemişti. Ancak geçtiğimiz günlerde sevilen çiftle ilgili dizinin hayranlarını ayağa kaldıran bir iddia gündeme geldi. Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali'nin diziden çıkacağı öne sürüldü. Haberin ardından sosyal medyada çok sayıda kullanıcı #GönülDağıDileksizOlmaz hashtagiyle binlerce tweet attı. 

Dilek karakterinin 65. bölüm yani sezon finalinde diziye veda edeceği doğrulandı. Oyuncunun neden diziden ayrıldığı ortaya çıktı.

GÖNÜL DAĞI DİLEK DİZİDEN NEDEN AYRILIYOR?

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, Gönül Dağı ile oyunculuk kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan Gülsim Ali, dizinin çekildiği Sivrihisar'ın zor koşullarının olması nedeniyle zorluk yaşadı.  İstanbul'da yaşamaya alışkın bir oyuncu olan İlhan'ın, ailesinden uzakta ve kış şartlarının çetin olduğu bölgede daha fazla devam edemeyeceği söyleniyor.

Güzel oyuncunun yakın çevresine de diziden ayrılmak isteme nedenlerinden birinin Sivrihisar’daki hayatın kendisini zorlaması olduğunu söylediği öğrenildi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!