Gönül Dağı İrfan öldü mü, yaşıyor mu? Gönül Dağı Taner'in babasını kim canlandıracak?

Gönül Dağı dizisinin son bölümlerinde Taner ve Zahide'nin babası İrfan'la ilgili kafa karıştıran gelişmeler yaşandı. Selami'nin abisi İlhami'nin Köln'de İrfan'ı gördüğünü söylemesi üzerine işler karıştı. Gönül Dağı İrfan öldü mü, yaşıyor mu? Gönül Dağı Taner'in babası İrfan'ı kim canlandıracak? sorularının yanıtı merak ediliyor. Peki Gönül Dağı İrfan öldü mü? İrfan'a kim hayat verecek? İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 23.04.2022, 10:52 23.04.2022, 11:10
Abone ol
Gönül Dağı İrfan öldü mü, yaşıyor mu? Gönül Dağı Taner'in babasını kim canlandıracak?

Gönül Dağı'nda Taner ve ailesi, babaları İrfan'ın Almanya'da bir iş kazasında öldüğünü biliyordu. Dizide birçok kez adı geçen İrfan'a ne olduğu merak ediliyordu. Halime, yıllar önce Almanya'ya giden ve orada öldüğü söylenen İrfan için sık sık "Cenazesini alamadık" demişti. Dizinin son iki bölümüyle birlikte İrfan'ın ölüp ölmediği merak konusu oldu. Peki Gönül Dağı İrfan öldü mü, yaşıyor mu? Gönül Dağı İrfan'ı kim oynayacak? İşte detaylar...

GÖNÜL DAĞI İRFAN YAŞIYOR MU?

Gönül Dağı'nın 59. bölümünde Selami'nin abisi İlhami'nin İrfan'ı sorduktan sonra "Geçen sene Köln'de gördüm" demesi üzerine aile alt üst olmuştu. İrfan'la ilgili araştırmalar devam ederken, 61. bölümden yayınlanan fragmanda her şey daha da netleşti.  Fragmanda yolculuğa çıkan Ciritçi Abdullah, oğlu İrfan ile karşılaşıyor ve "Oğlum neredeydin sen?" diye soruyor.

Dizide Taner'in düğününe İzzet Altınmeşe'nin de İrfan'ın vasiyeti üzerine gelmesi herkesi şoke etmişti. Aslında hayatta olan İrfan'ın Taner'in düğününden haberdar olduğu ancak ailesinin karşısına çıkamadığı söyleniyor.

GÖNÜL DAĞI İRFAN'I KİM CANLANDIRACAK?

Gönül Dağı'nda Taner ve Zahide'nin babası olan ve gelecek bölümlerde ortaya çıkan İrfan'a kimin hayat verdiği henüz bilinmiyor.

Gönül Dağı 61. bölüm, 23 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00'de TRT1 ekranlarında olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!