banner2

Gönül Dağı Günşıl ayrılıyor mu, diziden çıkıyor mu? Gülhan Tekin Gönül Dağı'ndan ayrılıyor mu?

Gönül Dağı dizisi cumartesi akşamları evlere konuk olmaya devam ediyor. Dizinin 24 Eylül akşamı yayınlanan 69. bölümünde Gülhan Tekin'in canlandırdığı Günşıl karakteri eğitim için kasabadan ayrıldı. Peki Gönül Dağı Günşıl diziden çıkıyor mu? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 27.09.2022, 10:39 27.09.2022, 23:28
Abone ol
Gönül Dağı Günşıl ayrılıyor mu, diziden çıkıyor mu? Gülhan Tekin Gönül Dağı'ndan ayrılıyor mu?

Başrollerinde Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya ve Hazal Çağlar'ın yer aldığı TRT1 dizisi Gönül Dağı, gönüllere dokunan hikayesiyle her hafta cumartesi akşamı evlere konuk olmaya devam ediyor. 3. sezonuyla izleyici karşısına çıkan dizi, yeni sezonda da reytinglerde rakiplerini geride bırakmayı başarıyor.

Gönül Dağı'nın 24 Eylül'de yayınlanan 69. bölümünde Gülhan Tekin'in hayat verdiği Günşıl karakteri, tiyatro eğitimi için kasabadan ayrıldı. İzleyiciler, Günşıl ve Keriman karakterlerinin diziden ayrılıp ayrılmadığını merak ediyor.

Peki Gönül Dağı Günşıl diziden ayrılıyor mu? Gülhan Tekin Gönül Dağı'ndan çıkıyor mu? İşte detaylar...

GÖNÜL DAĞI GÜNŞIL DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Günşıl karakterinin kasabadan eğitim için ayrılmasının ardından izleyiciler oyuncunun projeden ayrılıp ayrılmadığını merak etmeye başladı. Gülhan Tekin, Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Güçlü kadınları oynamayı hep sevdim. Günşıl da küçücük dünyasına büyük hayaller sığdıran bir güçlü kadındı. Umarım kendine inanan tüm kadınlara ufak da olsa bir şey katmıştır. Bana kattıkları için teşekkür ederim. Hoşçakal Gedelli." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!