Gönül Dağı dizisinde beklenmedik iki ayrılık! Usta oyuncular diziye veda ediyor

TRT1'in sevilen dizilerinden Gönül Dağı cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Sezonun en başarılı yapımlarından biri olan dizinin 47. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Fragmanın ardından bir oyuncu için ayrılık iddiası gündeme geldi.

Sinema / Dizi 12.01.2022, 15:26 12.01.2022, 15:59
Abone ol
Gönül Dağı dizisinde beklenmedik iki ayrılık! Usta oyuncular diziye veda ediyor

Gönül Dağı dizisi, iki sezondur TRT1 ekranlarında fırtınalar estiriyor. Her bölümüyle seyircilerin gönlünü kazanmayı başaran dizide yeni bölüm öncesi bir ayrılık iddiası ortaya atıldı. Dizinin 47. bölümünden 2. fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Fragmanda eğlenceli anların yanı sıra seyirciyi üzecek gelişmeler de yer alıyor.

Son olarak ekrana gelen 46. bölümde Asuman ve Ramazan kaçma girişiminde bulunmuştu. Yayınlanan yeni fragmanda Münir Bey'in ikiliyi bulduğu görülüyor.

Asuman'ın babasına "Bizim birbirimize ne kadar aşık olduğumuzu görmedin mi baba" demesi üzerine Münir Bey "Ben ölmeden bu adam evimize damat olarak giremez" diyor. Ardından yere yığılıyor. Fragmanın ardından Ege Aydan'ın hayat verdiği Münir karakterinin diziden ayrılacağı iddia edildi.

Bir diğer ayrılık iddiası ise Ferdi Sancar'ın canlandırdığı Sefer karakteriyle ilgili. Hasta olduğu ortaya çıkan ve tedavi için çare arayan Sefer'in de diziye veda edeceği konuşuluyor.

Gönül Dağı 47. bölüm, 15 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00'de izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!