banner2

Gönül Dağı dizinde Veysel öldü mü? Veysel diziden ayrılıyor mu? Kaza geçiren Veysel diziye devam edecek mi?

TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi Gönül Dağı'nın 105. bölümünde izleyenleri kahreden bir olay yaşandı. Dizide, ünlü oyuncu Semih Ertürk'ün hayat verdiği Veysel, roket düşmesi sonucu ciddi bir şekilde yaralandı. Şimdi herkes "Gönül Dağı dizinde Veysel öldü mü? Veysel diziden ayrılıyor mu? Kaza geçiren Veysel diziye devam edecek mi?" sorularını n cevaplarını arıyor. İşte detaylar...

Sinema / Dizi 18.09.2023, 19:01
Abone ol
Gönül Dağı dizinde Veysel öldü mü? Veysel diziden ayrılıyor mu? Kaza geçiren Veysel diziye devam edecek mi?

TRT 1'in ilgiyle izlenen yapımları arasında yer alan Gönül Dağı dizisinin 105. bölümünde kaza geçiren Veysel'in yeni bölüm fragmanında apar topar hastaneye kaldırıldığı görülüyor.

Veysel karakterine hayat veren Semih Ertürk ise, diziden ayrılıp ayrılmadığına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Dizide Veysel'in akıbeti 106. bölümde belli olacak.

BU HAFTA NELER OLDU?

Taner, Veysel ve Ramazan, roket incelemesi için gelen heyeti Gedelli'de misafir ederler. Roket atışının gerçekleşeceği anda Taner bir şey fark eder. Atış gerçekleşecek midir? Cemile ve Veysel, yıllardır hayal kurdukları bir şeye sahip olurlar. Hayalleri gerçekleştiği an Veysel'in başına ne gelecektir?

SELMA, TANER'E NE SÖYLEYECEK?

Ramazan, Asuman'ın kendisinden gizli yaptığı bir şeyi öğrenir. Ramazan'ın tepkisi ne olacaktır? Leyla, Ali'nin Selma'ya olan bağını fark eder. Selma, annesinin söylediklerinden sonra bir karar verir. Selma, Taner'e ne söyleyecektir?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!