Gönül Dağı bu akşam var mı? 28 Mayıs Cumartesi Gönül Dağı yeni bölüm yayınlanacak mı? Gönül Dağı 65. bölüm tarihi

TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan Gönül Dağı dizisi her hafta ilgiyle izleniyor. Dizinin yeni bölümünün bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Peki Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı 28 Mayıs Cumartesi yayınlanacak mı? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 28.05.2022, 10:07 28.05.2022, 12:56
Abone ol
Gönül Dağı bu akşam var mı? 28 Mayıs Cumartesi Gönül Dağı yeni bölüm yayınlanacak mı? Gönül Dağı 65. bölüm tarihi

TRT1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisi her hafta reyting rekorları kırıyor. Dizinin hayranları Bugün Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı yeni bölüm olacak mı 28 Mayıs? Gönül Dağı sezon finali ne zaman? sorularının yanıtını araştırıyor. Peki bu akşam Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman? İşte Gönül Dağı 65. bölüm yayın tarihiyle ilgili merak edilenler...

GÖNÜL DAĞI BUGÜN VAR MI?

Gönül Dağı dizisi  21 Mayıs'ta 64. bölümüyle ekrana gelmişti. Dizinin 65. bölümü bu akşam izleyici ile buluşacak. Gönül Dağı sezon finali bölümüyle saat 20.00'de TRT1 ekranlarında olacak.

GÖNÜL DAĞI 65. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Asuman ve Ramazan'ın düğün hazırlıkları nedeniyle herkes tatlı bir telaştadır. Ramazan en mutlu günü için titizlikle hazırlanırken, düğünde neler yaşanacaktır?

Kasabaya dönen Meryem, terk ettiği Rıfat ile konuşmak ister. Meryem'in beklenmedik bir anda Rıfat'ın karşısına çıkması Mihriban ve Rıfat'ı nasıl etkileyecektir?

Diğer yandan doğumuna sayılı günler kala Dilek, Gönül Dağı'nda hareketliliğin artmasıyla birlikte yoğun çalışmaktadır. Bu durum Taner ve Dilek'i nereye sürükleyecektir?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!