Gönül Dağı bu akşam var mı? 14 Mayıs Cumartesi Gönül Dağı yeni bölüm yayınlanacak mı? Gönül Dağı 63. bölüm tarihi

TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan Gönül Dağı dizisi her hafta ilgiyle izleniyor. Dizinin yeni bölümünün bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Peki Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı 14 Mayıs Cumartesi yayınlanacak mı? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 14.05.2022, 10:07 14.05.2022, 11:46
Abone ol
Gönül Dağı bu akşam var mı? 14 Mayıs Cumartesi Gönül Dağı yeni bölüm yayınlanacak mı? Gönül Dağı 63. bölüm tarihi

TRT1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisi her hafta reyting rekorları kırıyor. Dizinin hayranları Bugün Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı yeni bölüm olacak mı 14 Mayıs? sorularının yanıtını araştırıyor. Peki bu akşam Gönül Dağı var mı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman? İşte Gönül Dağı 63. bölüm yayın tarihiyle ilgili merak edilenler...

GÖNÜL DAĞI BUGÜN VAR MI?

Gönül Dağı dizisi 30 Nisan'da 62. bölümüyle ekrana gelmişti. Geçtiğimiz hafta ise bayram haftası nedeniyle bir hafta ara vermiş, tekrar bölümü yayınlanmıştı. Dizinin 63. bölümü bu akşam izleyici ile buluşacak. Yeni bölüm saat 20.00'de TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

GÖNÜL DAĞI 63. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Asuman ve Ramazan'ın nişanını sorunsuz şekilde atlatan amcaoğulları, Şili'den gelen siparişleri yapmaya koyulurlar. İşleri vaktinden önce bitiren amcaoğulları, aldıkları bir telefonla kendilerini yeni bir sorunun ortasında bulurlar.

Sefer ve Zahide, Emre'nin annesini aramaya devam ederler. Kendilerini kapı önünde bulan Selami ve Keriman'a Sefer el uzatır. İkiliyi nasıl gelişmeler beklemektedir?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!